Tel. 8 46 324000

0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kompiuterio valymas

Kodėl rekomenduojama reguliariai valyti kompiuterį?

Bėgant laikui per stalinio ar nešiojamojo kompiuterio aušinimo angas patenka dulkės ir purvas, jie kaupiasi kompiuterio aušintuvo radiatoriaus ertmėse bei prie kitų kompiuterio komponentų: procesoriaus, kietojo disko, motininės plokštės, vaizdo plokštės. Tai sutrikdo oro cirkuliaciją ir kompiuterio sistema nebeaušinama pakankamai. Ypač vasarą, esant aukštai oro temperatūrai, aušinimo sukeltos problemos išryškėja labai greitai. Perkaitinimas veda prie dalinio kompiuterio pažeidimo ar net kompiuterio sustojimo. Tai gali turėti įtakos ir mechaniniams kietojo disko pažeidimams, dėl ko galite prarasti ir diske esančius duomenis. Dažniausias atvejis — vaizdo plokštės mikroschemos gedimas dėl perkaitinimo. Tokio gedimo šalinimas būna brangus ir sėkmė garantuojama ne visada.

Periodinis kompiuterių valymas

Siūlome nešiojamąjį kompiuterį nuolat valyti kartą per metus, stalinį – kas 6 mėn. Jei rūkote ar laikote naminių gyvūnų, kompiuterį valykite dažniau. Taip išvengsite dėl grafikos plokštės, motininės plokštės ar procesoriaus perkaitimo sukeltų gedimų.

Periodinio kompiuterio valymo privalumai:

  • Pagerės vidinių komponentų aušinimas
  • Sumažės kompiuterio temperatūra
  • Išvengsite perkaitimo rizikos
  • Padidės kompiuterio patikimumas
  • Sumažės aušintuvo keliamas triukšmas

 
Kiekvieno gamintojo skirtingi kompiuterių modeliai yra surinkti skirtingai, tad saugiai juos išardyti gali tik specialistai. Patikėkite kompiuterio valymą mūsų specialistams.
Nešiojamo kompiuterio valymo kaina nuo 20 Eur.; stacionaraus kompiuterio valymo kaina nuo 10 Eur..

Palikite savo kompiuterį valymui „REDO“ salone !